ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3288 / Ogłoszenia oczekujące: 10
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Do domu

Nr ogłoszenia 110247 z dnia 2022-08-10 / OFERTA PRYWATNA

Grzejnik stalowy Purmo 600x800 mm (prawie nowy)

Sprzedam 20 używanych grzejników marki „Purmo “, „Kermi “, „Radson“ w wymiarach od 400 mm do 1800 mm długości. Większość ma 600 mm wysokości i 100 mm głębokości. Ceny od 40 zł.

3 kompletne kabiny prysznicowe (100 zł za sztukę) i umywalki klasyczne wraz z bateriami 50 zł za sztukę). Mam możliwość transportu. Całość za 2500 zł lub pojedynczo do uzgodnienia. Adres: Zakopane, ul. Oswalda Balzera 25a lub Krakow-Balice, ul. Wrzosowa. Tel: +48 728 775 292

Cena: 250

Autor: Roman

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: +48 728 775 292

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 104
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Do domu
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.zakopane.pl