ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3002 / Ogłoszenia oczekujące: 1
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Do domu

Nr ogłoszenia 110783 z dnia 2022-09-19 / OFERTA OD FIRMY

Maskownice rur i kabli - imitacje drewna

Chcesz zakryć rury, przewody, ciągi wentylacyjne albo inne instalacje?
Odkryj ofertę producenta ozdobnych imitacji drewna!
Przy użyciu naszych desek rustykalnych, ceowników i kątowników przy okazji zasłaniania nadasz wnętrzu niepospolity, atrakcyjny charakter. 
Produkujemy:
-ceowniki symetryczne i asymetryczne, zamykane deską albo klinem także z ozdobnymi krawędziami,
-narożniki drewnopodobne, 
-profile płaskie pełne czy też przelotowe, 
-deski elastyczne.

W naszej ofercie znajdziesz belki rustykalne o dużych gabarytach: wysokość i szerokość ścianek do 38 cm, a długość 5 m. Nie zapominaj, że kupując deski i belki ozdobne na wymiar zyskujesz, bo nie płacisz za na odpady. 

Z wykorzystaniem naszych produktów błyskawicznie i estetycznie zamaskujesz także pęknięcia tynków i stropów, podciągi, nawiewy, przewody. A to wszystko w eleganckim i wyszukanym stylu starego drewna. Do wyboru masz aż pięć ultra realistycznych modeli w 28 kolorach. 
Aby zauważyć na swoje oczy szczególnie realistyczne wzory 3d naszych wyrobów, zamów już teraz darmowe elementy na stronie www.plastmaker.pl (koszty wysyłki to jedynie 15 zł). Zamów elementy przez telefon: 721 564 516. Zapraszamy!

Cena: 1

Autor: Plastmaker

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 721564516

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 130
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Do domu
Inne ogłoszenia tego użytkownika (25 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2023 ogloszenia.zakopane.pl