ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5214 / Ogłoszenia oczekujące: 1
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Urządzenia, maszyny

Nr ogłoszenia 110845 z dnia 2022-09-24 / OFERTA OD FIRMY

Zestaw do czyszczenia komina na wiertarkę 10m

Turbospiner - profesjonalny zestaw lanca do czyszczenia komina, do mechanicznego czyszczenia na wiertarkę. Zestaw Turbospiner nadaje się do mechanicznego - obrotowego czyszczenia kominów łańcuchem:
• do czyszczenia kominów murowanych z cegły, kwadratowych i prostokątnych
• do czyszczenia kominów dymowych z wkładów ceramicznych
• do czyszczenia przewodów spalinowych od pieców gazowych kondensacyjnych
• do czyszczenia wentylacji oraz kominów i rur stalowych
Zadzwoń i zamów - natychmiastowa wysyłka, płatność kurierowi
Tylko TURBOSPINER - napęd wykonany z PEŁNEGO WAŁU NAPĘDOWEGO!!!

W zestawie znajdują się 3 rodzaje końcówek szybko - wymiennych zakładanych na głowicę czyszczącą:
• głowica łańcuchowa do rozbijania sadzy szklistej w kominach murowanych
• głowica z łańcuchem PCV do rozbijania sadzy w kominach ceramicznych nierdzewnych i kwasoodpornych
• głowica nylonowa do czyszczenia wszystkich kominów z sadzy sypkiej
Cena Turbospiner do czyszczenia kominów jest uzależniona od długości. Długości Turbospiner jakie można zamawiać:
3,5,6,8,10,12,15 metrów.

W skład zestawu wchodzi:
1. Lanca Turbospiner + 3 głowice czyszczące
2. Głowica łańcuchowa (końcówki do podłączenia)
3. Głowica Łańcuchowa PCV - do kominów kwasoodpornych ((końcówki do podłączenia)
4. Głowica nylonowa uniwersalna ((końcówki do podłączenia)
Jest to zestaw gotowy do pracy, potrzeba tylko podłączyć do wiertarki lub wkrętarki (nie ma w zestawie).

UWAGA!!! PROMOCJA!!!
Do każdego zestawu Turbospiner można dokupić profesjonalny pokrowiec Turbospiner tylko za 60zł. Pokrowiec wykonany jest z mocnego materiału z wszytymi solidnymi uchwytami. Można pokrowiec trzymać w ręku lub zawiesić go przez ramie - mamy wtedy dwie ręce wolne wchodząc na dach.
Budowa czyszczaka Turbospiner:
Turbospiner do czyszczenia komina to narzędzie do mechanicznego czyszczenia wszelkiego rodzaju rur i kominów. Składa się ze stalowego PEŁNEGO wału napędowego, który obraca się w nieruchomym, twardym i elastycznym pancerzu. Elastyczny wał stalowy jest kilku zwojowy (7 zwojów) PEŁNY i hartowany. Jest to pełny wał napędowy 7 zwojowy (nie spirala kanalizacyjna - pusty wał stalowy). Jest Bardzo wytrzymały i dobrze napędza głowicę. Głowica znajduje się na końcu Turbospinera. Do niej przymocowane są łańcuchy, które obracają się w kominie. Obracający się łańcuch oczyści komin szybko i skutecznie nawet z najtwardszej sadzy szklistej. System głowicy Turbospiner pozwala na szybka wymianę zużytego łańcucha. Zamiast łańcucha można też podłaczyć do głowicy inne końcówki które są w zestawie Turbospiner do czyszczenia kominów nierdzewnych i kwasoodpornych lub do czyszczenia kominów systemowych wkładów ceramicznych.
Czyszczak Turbospiner jest obustronnie łożyskowany - od strony głowicy i od strony uchwytu wiertarskiego.
Produkujemy, serwisujemy i naprawiamy Turbospinery.
Gwarancja na Turbospiner - 1 rok
Zasady pracy z TURBOSPINER:
Najpierw odpowiednie końcówki należy podłączyć do głowicy czyszczącej - w zależności od komina jaki będzie czyszczony. Standardowo Turbospiner ma założona głowicę łańcuchową - do kominów murowanych i do usuwania sadzy szklistej.
Następnie należy podłączyć odpowiednią wiertarkę lub wkrętarkę do uchwytu wiertarskiego.
Tak przygotowany Turbospiner jest gotowy do pracy.
Obroty - prawe
Ilość obrotów - 1000 - 1500rpm
Moc wiertarki - 500 - 1000W
Wiertarka powinna posiadać płynnie regulowane sprzęgło poślizgowe.
W trakcie pracy z Turbospiner należy przestrzegać wszelkich przepisów BHP oraz używać środków ochrony osobistej np rękawic oraz okularów ochronnych.

Metody pracy z Turbospiner:
1. Metoda od góry - Turbospiner jest przeznaczony głównie do czyszczenia od góry: należy wprowadzić głowicę czyszczącą do wylotu komina i opuścić ją do samego dna komina. Kiedy głowica będzie już na dole przewodu kominowego należy włączyć wiertarkę i jednocześnie podciągać do góry Turbospinera powoli wyciągając go z komina. Dzięki takiej metodzie opadająca sadza nie będzie zatykała komina w czasie czyszczenia tylko opadała na dno przewodu. Po zakończeniu czyszczenia należy opróżnić komin z sadzy, która opadła na dno przewodu kominowego.
2. Metoda od dołu: tą metodą można czyścić sporadycznie tylko wąskie kominy np 14x14cm lub fi 15cm i krótkie odcinki np 2-3m. Nie zaleca się stosowania Turbospinera w szerokich kominach np 30x30cm i na długich odcinkach. Do takiego czyszczenia służy inny zestaw do czyszczenia kominów od dołu: Virra Click. Czyszcząc komin od dołu tzn z wyczystki kominowej należy czynność tą wykonywać w dwie osoby. Jedna osoba obsługuje wiertarkę a druga ostrożnie wsuwa Turbospinera do góry w głąb przewodu kominowego. W miarę możliwości należy Turbospiner szybkimi ruchami przy włączonych obrotach wsunąć jak najwyżej. Następnie czyścić, powoli opuszczając, wysuwając Turbospiner z wyczystki.
3. Metoda z wyczystki kominowej na strychu:Najpierw należy wyczyścić odcinek dolny od wyczystki strychowej przewodu kominowego metodą jak w pkt 1 następnie pozostały odcinek w górę czyścić jak w pkt 2.
Turbospinerem można również czyścić odcinki poziome, podłączenia pieców do kominów, czopuchy, wentylację.
Przedstawiony tu produkt oraz treści przeznaczone są tylko dla osób dorosłych i nie należy traktować ich jako dosłownej instrukcji czyszczenia komina. Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za nieumiejętne używanie ww produktu. Każda osoba stosująca go robi to na własną odpowiedzialność. Wszelkie treści tu przedstawione są prywatną opinią właściciela strony i należy traktować je w sposób czysto poglądowy. Jeżeli nie jesteś pewny swoich umiejętności - czyszczenie komina pozostaw fachowcowi - wezwij kominiarza.

Turbospiner - zestaw do czyszczenia komina
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czym jest zestaw do czyszczenia kominów Turbospiner?
Turbospiner powstał z myślą o profesjonalnym czyszczeniu kominów. Jest prosta budowa umożliwia łatwe wyczyszczenie komina bez konieczności posiadania wiedzy i doświadczenia w czyszczeniu kominów. Jednym słowem - mając Turbospiner nie potrzebujesz już kominiarza! Wystarczy, że będzie regularnie oczyszczał swój komin za pomocą naszego zestawu.
Jakie rodzaje kominów mogę czyścić przy pomocy Turbospiner?
Turbospiner to uniwersalne narzędzie do skutecznego czyszczenia większości kominów i przewodów kominowych.
Doskonale radzi sobie z czyszczeniem kominów murowanych z cegły, kwadratowych i prostokątnych, kominów dymowych z wkładów ceramicznych. Jest także przeznaczony do czyszczenia przewodów spalinowych od pieców gazowych kondensacyjnych i do czyszczenia wentylacji oraz kominów i rur stalowych. Jak widać nasz Turbospiner to zestaw, który poradzi sobie z każdym kominem i każdego rodzaju sadzą i zabrudzeniami na każdego rodzaju powierzchni. "

Czy udzielana jest gwarancja na zestaw do czyszczenia kominów Turbospiner?
Tak. Jesteśmy producentem Turbospinera. Naprawiamy go, serwisujem a na cały zestaw udzielamy rocznej gwarancji.

W jaki sposób można czyścić komin przy pomocy Turbospinera?
Można wykorzystać trzy metody: od góry, od dołu oraz metodą z wyczystki kominowej na strychu. Metoda pierwsza - od góry jest najskuteczniejsza i do niej został stworzony Turbospiner. Należy umieścić głowicę Turbospinera przy wylocie komina i powoli opuszczać aż dosięgniemy końca komina. Wówczas należy uruchomić wiertarkę i sukcesywnie wyciągać lance z komina. Metoda od dołu służy do czyszczenia wąskich i krótkich kominów. Ostatnia metoda jest najbardziej kompleksowa i gwarantuje bardzo dokładne wyczyszczenie komina i polega na połączeniu metody pierwszej i drugiej.

Po co są trzy głowice w komplecie?
Trzy głowice przeznaczone są do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Głowica łańcuchowa do rozbijania sadzy szklistej w kominach murowanych, głowica z łańcuchem PCV do rozbijania sadzy w kominach ceramicznych nierdzewnych i kwasoodpornych, natomiast głowica nylonowa służy do czyszczenia wszystkich kominów z sadzy sypkiej. Kupując zestaw Turbospinera zdobywasz kompleksowe narzędzie do czyszczenia każdego rodzaju komina.

Autor: Virra

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 530 118 530

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 163
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Urządzenia, maszyny


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.zakopane.pl