ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5054 / Ogłoszenia oczekujące: 1
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 111943 z dnia 2022-12-08 / OFERTA PRYWATNA

Szkolenie / Praca - Recepcja

Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz pracować jako recepcjonista/ka? Brakuje Ci jednak odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia w tym kierunku?
Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy Ci odpowiednie szkolenie lub znajdziemy miejsce, w którym odbędziesz finansowany przez nas 3-miesięczny staż.
Za udział w szkoleniu / stażu otrzymasz:
- stypendium
- ubezpieczenie
- zwroty kosztów dojazdu.
Zarówno po stażu jak i po szkoleniu gwarantujemy pracę etatową.
Z naszych usług mogą skorzystać osoby niepracujące, poniżej 30-tego roku życia, mieszkające w powiecie nowotarskim / tatrzańskim / suskim.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem 574 970 950, 660 373 344
lub w naszym biurze:
Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9, pok. 5.

Autor: Centrum Szkoleń GAMA

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 574 970950

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 144
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Inne ogłoszenia tego użytkownika (15 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.zakopane.pl