ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5048 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 113261 z dnia 2023-03-02 / OFERTA PRYWATNA

Zarabiaj uczestnicząc z badaniach marketingowych online

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą międzynarodowej firmy zajmującej się badaniami opinii, która obecnie wchodzi do Polski. Poszukiwane są osoby w różnym wieku, które udzielą odpowiedzi w ankietach zlecanych przez partnerów prowadzących badania marketingowe. Stawki za wypełnioną ankietę uzależnione są od wielu czynników, szczegółowe informacje znajdują się przy każdej z nich.

Po rejestracji zostaje utworzone konto, użytkownik zostaje automatycznie zalogowany. Po uzupełnieniu podstawowych danych, użytkownik dostaje dostęp do badań marketingowych, które mogą dotyczyć korzystania z określonych usług, czy też preferencji zakupowych w sklepach.

Partnerzy serwisu zlecają różnego rodzaju badania marketingowe, które pozwalają im lepiej dostosowywać ofertę dla swoich klientów. W czasie wypełniania formularzy mogą pojawić się pytania weryfikujące poprzednie odpowiedzi - ma to na celu wyeliminowanie nieuczciwych użytkowników. Dzięki temu program cieszy się zaufaniem ponad 600 firm zlecających badania, co przekłada się na większą ilość dostępnych ankiet.

Czas potrzebny na wypełnienie ankiety to zazwyczaj od 2 do 10 minut – w zależności od urządzenia, z jakiego korzystamy. Nowe ankiety pojawiają się z różną częstotliwością, dlatego warto zaglądać do serwisu codziennie, aby wziąć udział w kolejnych badaniach. System umożliwia również logowanie z urządzeń mobilnych, dzięki temu możemy wypełniać je w wolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia za udział w badaniach marketingowych oraz metody wypłaty środków znajdują się w panelu użytkownika. Wiele przydatnych informacji dotyczących działania serwisu znajdą Państwo w dziale FAQ. W razie pytań zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Bezpieczny link do rejestracji:

https://bit.ly/badania-marketingowe-online

Dbając o bezpieczeństwo użytkowników serwis wykorzystuje protokół SSL(HTTPS).

Autor: badaniamarketingowe

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 132
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.zakopane.pl