ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5346 / Ogłoszenia oczekujące: 0
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Dla dzieci

Nr ogłoszenia 118078 z dnia 2024-03-19 / OFERTA OD FIRMY

Pozwól swojemu dziecku na boisku dogonić marzenia!

Złoty wiek uczenia się…
Twoje dziecko marzy by zostać piłkarzem?

Każdego dnia słyszysz, że chciałoby być jak Lewandowski, Ronaldo albo Messi?

Oprócz regularnych treningów, każdą wolną chwilę spędza na kopaniu piłki?

Spraw razem z nami by to "kopanie" przestało być tylko kopaniem i zaczęło realnie rozwijać umiejętności Twojej pociechy!

Pozwól swojemu dziecku na boisku dogonić marzenia!

Prezentujemy Jimmy Ball – piłkę treningową na szelkach

To fantastyczne i innowacyjne narzędzie treningowe służące do rozwijania podstawowych umiejętności i technik piłkarskich. Genialne w swej prostocie!

Regulowane szelki zakładane na ramiona sprawią, że piłka nigdy nie ucieknie i nie będzie trzeba tracić czasu aby po nią chodzić po nieudanym zagraniu. To setki kopnięc w ciągu zaledwie kilka minut. Kopnięć, które pozwolą w bardzo krótkim czasie rozwinąć umiejętności motoryczne Twojego dziecka.

Jimmy Ball uczy Twoje dziecko m. in. używania obu stóp, a co za tym idzie rozwija tzw. słabą stopę. Dziecko rozwija umiejętność prawidłowego uderzania piłki wewnętrzną i zewnętrzną częścią stopy. Nabiera pewności przy piłce, uczy się opanowania, koncentracji i wyczucia czasu. Wszystko to wpływa na umiejętność podań i uderzeń piłki czyli niezbędnych i tak naprawdę podstawowych umiejętności każdego dobrego zawodnika.

Jimmy Ball dzięki regulowanym sznurkom można dopasować do wzrostu każdego dziecka oraz osoby dorosłej. To świetna zabawa, która pozwala trenować samemu jak i zespołowo. Ponieważ nie wymaga szczególnie dużo miejsca, ćwiczyć można wszędzie np. w ogrodzie czy nawet w domu.

Jimmy Ball to synonim szybkości, koncentracji oraz bezbłędnych przyjęć i podań piłki!!!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku na YouTube, na którym znajdziesz wskazówki jak ćwiczyć z użyciem Jimmy Ball.
Skopiuj link i wklej do przeglądarki
https://youtu.be/XEzh1lx5ROc

Cena: 197

Autor: Ryszard Kowalski

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 511086341

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 38
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Dla dzieci
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.zakopane.pl