ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5347 / Ogłoszenia oczekujące: 0
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Pracę dodatkową zlecę

Nr ogłoszenia 118260 z dnia 2024-04-01 / OFERTA PRYWATNA

Zostań sprzedawcą produktów cyfrowych!

Poszukujemy osób do współpracy w charakterze przedstawicieli handlowych naszych produktów cyfrowych. Jako Przedstawiciel Handlowy odegrasz kluczową rolę w naszej misji dostarczania wyjątkowych produktów, jednocześnie ciesząc się elastycznością pracy zdalnej.
Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć sprzedaż naszych produktów cyfrowych potencjalnym klientom.
Aby współpracować z nami, nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia handlowego.
Oto co oferujemy:
Konkurencyjna struktura prowizji: Zarabiaj 60% prowizji od każdej sprzedaży. Im więcej sprzedasz, tym więcej zarobisz!
Kompleksowe wsparcie: uzyskaj dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów marketingowych, informacji o produktach i narzędzi sprzedaży, aby zwiększyć swój sukces.
Elastyczny harmonogram pracy: Pracuj z dowolnego miejsca, w dogodnym dla Ciebie czasie. Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjne godziny pracy, czy wieczory, dostosowujemy się do Twojej elastyczności.
Korzyści ze współpracy z nami:
Sprzedaż produktów cyfrowych stanowi szczyt Twojej strategii sprzedaży i oferuje niezrównane korzyści. Gdy produkt zostanie wystawiony do sprzedaży, staje się on samowystarczalnym podmiotem, generującym przychody bez naszego bezpośredniego zaangażowania, zapewniając stały strumień pasywnego dochodu.
Możesz pracować tak jak Ci wygodnie i traktować to jako dodatkowe źródło dochodu. Ta praca nie wymaga tradycyjnego szefa; zamiast tego jest opiekun, który zapewnia wsparcie. Taka konfiguracja pozwala ustawić własne tempo i pracować w preferowany sposób, a dodatkową korzyścią jest otrzymywanie wskazówek od osoby doświadczonej w branży. Postępując zgodnie z ich radami, możesz potencjalnie szybciej zwiększyć swoje zarobki.
Co więcej, ta praca oferuje możliwości nawiązania ciekawych kontaktów i poznania osób, które mogą pomóc w Twoim rozwoju osobistym i zawodowym.
Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych produktów cyfrowych, które odpowiadają różnym potrzebom rynku.
Nasza oferta handlowa obejmuje różnorodną gamę produktów, w tym e-booki, audiobooki, poradniki, szkolenia, fiszki, zdjęcia stockowe, plakaty, grafikę cyfrową, planery, oraz pakiety szablonów do projektów graficznych.
Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby zarobić pieniądze i wywrzeć znaczący wpływ. Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość sprzedaży produktów cyfrowych!
Jeśli chcesz dołączyć do nas i jesteś gotowy stawić czoła wyzwaniu sprzedaży innowacyjnych produktów cyfrowych, czekamy na Twoją wiadomość!

Autor: Jarek

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 516662747

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 39
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pracę dodatkową zlecę


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.zakopane.pl