ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5487 / Ogłoszenia oczekujące: 124
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca - perfumy, kosmetyki

Nr ogłoszenia 17312 z dnia 2019-04-20 / OFERTA PRYWATNA

AVON -TTA Together perfumy za złożenie pierwszego zamówienia

Witam !!!

Szukasz sposobu na dodatkowe pieniądze? Bycie konsultantką to możliwość na zarobienie pieniędzy - praca, która nie pochłania dużo czasu a daje wiele możliwości

Żeby zostać konsultantką wystarczy rozdawać katalogi rodzinie, znajomym w szkole, w pracy i zbierać zamówienia. Im większe zamówienie tym większy zarobek. Oprócz zarobków mnóstwo super prezentów głównie w postaci kosmetyków jak również biżuterii oraz innych dodatków. Po co masz przepłacać, będąc w AVON jako konsultantka będziesz mieć kosmetyki dobrej jakości i dużo taniej.

Korzyści:
*opust do 40%, tańsze kosmetyki
*prezenty od firmy za składane zamówienia,
*perfumy od AVON na start,
*elastyczne godziny pracy,
*możliwość zwrotów,
*możliwość rozwoju, szkolenia kosmetyczne,
*praca dodatkowa jak i stała,
*można pogodzić ją ze szkołą, studiami, pracą,
*konkursy dla aktywnych konsultantek

NIE MA ŻADNYCH OPŁAT WPISOWYCH, NATOMIAST OTRZYMUJESZ KATALOGI I INNE MATERIAŁY

Na początek otrzymasz kilka katalogów - dzięki nim będziesz mogła sprawdzić czy nadajesz się na konsultantkę. Rozdasz je rodzinie i znajomym... Jeśli uzbierasz zamówienie, to znak, że to praca dla Ciebie. Jeśli nie, nic się nie dzieje - ale masz satysfakcję, że spróbowałaś!!! Gdybyś była zainteresowana to czekam na odpowiedź.

W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ

Jeśli już jesteś konsultantką, a znasz kogoś kto chciałby nią zostać to podaj mi dane tej osoby a otrzymasz kosmetyki lub biżuterie.


Nic nie tracisz! Decyzja należy do Ciebie.

Barbara
tel: 506 403 832
GG: 4665465
Fb: barbara.jo.982

Autor: Barbara

Kontakt:

  • adres email:
  • gadu gadu: 4665465
  • tel. komorkowy: 506403832

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 768
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca - perfumy, kosmetyki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl