ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4095 / Ogłoszenia oczekujące: 165
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Motoryzacja - Wszystkie \ Motoryzacja \ Pozostałe

Nr ogłoszenia 49059 z dnia 2021-01-08 / OFERTA OD FIRMY

Jason S.C. - specjalistyczne narzędzia warsztatowe

Firma Jason s.c. Andrzej Sokołowski, Jerzy Sokołowski z pomyślnością funkcjonuje na rynku od 1996 roku, zaopatrując w nowoczesne rozwiązania narzędzia i osprzęt serwisy oraz warsztaty mechaniczne i samochodowe. Kooperacja z poważanymi i znanymi markami wyposażenia warsztatowego Asta, Hanse, Bahco, Draper, Boxo, Opt, Stahlwille, Vorel, Walter, Triumf, Brymen, Energo-lab, CHY, Kyoritsu, Alpen, Autodata, Wallter umożliwia nam zaproponowanie każdemu narzędzia i sprzęt stosowne do jego osobistych potrzeb. Stawiamy na bezawaryjność oraz solidność i tym samym udostępniamy wyłącznie urządzenia i narzędzia, doskonałej jakości, z wyłączeniem artykułów masowych tzn. "marketowych".

Na naszej witrynie www http://www.jason.pl/ znajdziesz całą ofertę z zakresu sprzętu serwisowego, dynamometrii, aparatury pomiarowej, techniki lutowniczej, osprzętu do elektryki oraz szeregu innych działów. Nabywca i jego zadowolenie są dla nas ważkim zagadnieniem, wobec tego staramy się dostarczać narzędzia w konkurencyjnych cenach oraz w jak najszerszym wyborze. Każdy Nabywca może liczyć na naszą poradę i pomoc oraz chętnie odpowiemy na każde pytania, stąd w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Cena: 10

Autor: Adam

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 667606026

Wstecz

Ilość wyświetleń: 706
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostałe
Inne ogłoszenia tego użytkownika (21 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.zakopane.pl