ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4476 / Ogłoszenia oczekujące: 8
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Pozostale

Nr ogłoszenia 53907 z dnia 2018-10-02 / OFERTA PRYWATNA

Kolumbarium na 4 urny/ Nagrobek artystyczny

Nagrobek artystyczny/kolumbarium ogrodowe na 4 urny.
Ogrodowe Kolumbarium na urny z prochami wykonane jest z cementu portlandzkiego o naturalnym, białym kolorze.
Wymiary Kolumbarium ogrodowego "mini": Wysokość - 84 cm, powierzchnia podstawy - 100 cm X 100 cm ilość liter w panelach bocznych łącznie - 56 znaków + miejsce na wierzchniej płycie na umieszczenie niewielkich tabliczek imiennych. Wierzchnia płyta kolumbarium zostanie ozdobiona płaskorzeźbą orła ( fotki przedstawiają starą wersję - prototyp ). Dla wszystkich szukających pocieszenia po stracie bliskiej osoby polecam książkę pt."Świadkowie Bożego Miłosierdzia", która zawiera przekazy osób zmarłych ( ! ) oraz książkę pt. "Pozwólcie ogarnąć się Miłości", którą śmiało nazwać można ewangelią 21 wieku, książkę bez której prawdziwy rozwój ducha nie jest możliwy. Obie książki zostały podyktowane z Góry co może wzbudzać różne kontrowersje, należy więc zaznaczyć, że obie zostały wydane w druku za pozwoleniem władz kościoła katolickiego i są do nabycie w wersji drukowanej w większości dobrych księgarń lub w sprzedaży on line. Linki do obu darmowych książek można znaleźć na mojej stronie w dolnej części:
http://www.cpsu2013.hol.es/kolumbarium.html

Cena: 10000

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 54
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Pozostale
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.zakopane.pl