ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4809 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 53951 z dnia 2018-10-04 / OFERTA OD FIRMY

Wrocław Twin Pigs

PROGRAM:
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz 3:00 (z Brzeska o 04:00, z Krynicy Zdrój o 2:15, z Krosna o 03:00). Przejazd do Wrocławia. Spacer z przewodnikiem, podczas którego zobaczymy: Ostrów Tumski - najstarszą część miasta z Katedrą Św. Jana Chrzciciela i Kolegiatą Św. Krzyża, Uniwersytet Wrocławski, Rynek, Plac Solny, Kościół Św. Elżbiety, Ulicę Grodzką z widokiem na wyspy Wrocławia, Halę Targową, wyspę na Piasku, Ratusz, Kamieniczki Jaś i Małgosia, Ogród Japoński, Halę Stulecia, Fontannę Multimedialną. Następnie udamy się do wrocławskiego ZOO i Afrykarium, gdzie będziemy podziwiać faunę i florę z całego świata. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
2 DZIEŃ Po śniadaniu udamy się do Żor, gdzie odwiedzimy Westernowy Park Rozrywki TWIN PIGS - to miejsce magiczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia. W Parku Rozrywki TWIN PIGS wszystko jest możliwe! Można się stać kowbojem, Indianinem, poszukiwaczem przygód i złota. Wraz z rodziną pokonać ekscytujący parki linowy, bawić się w podchody w lesie, obejrzeć pojedynek rewolwerowców, pojeździć na kucyku, ale i na zapierających dech karuzelach. Przejdziemy ścieżką edukacyjną z animatorem. Czas wolny podczas, którego będziemy mogli korzystać z atrakcji miasteczka m. in. zjeżdżalnia Apacz, mini zoo, koło młyńskie Far West oraz z szerokiej oferty gastronomicznej. Powrót ok. godz. 22:00.

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, usługę przewodnika miejscowego, 1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w hotelu/pensjonacie **/***.

CENA NIE ZAWIERA:
biletów wstępu do ZOO i Afrykarium, Ogrodów Japońskich, miasteczka Twin Pigs, system Tour Guide - os. dorosła - 100 zł, dziecko i emeryci z wazną legitymacją - 80 zł, dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

CENA: 350 zł os.

TERMIN : 01.06. - 02.06.2019

Cena: 350

Autor: Anna Piotrowicz

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 184421604

Wstecz

Ilość wyświetleń: 68
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (25 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.zakopane.pl