ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4809 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 53965 z dnia 2018-10-04 / OFERTA OD FIRMY

Pętla Świętokrzyska

Biuro Podróży 'Maxim' w Nowym Sączu oferuje wycieczkę po pętli świętokrzyskiej (Ujazd - Sandomierz - Kazimierz Dolny) w terminie 14.09-15.09.2019.

Program wycieczki:
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 06:00 (z Brzeska o 07:00, z Krynicy Zdrój o 05:20, z Krosna o 04:00). Przejazd autokarem do Ujazdu na zamek Krzyżtopór będący największą budowlą pałacowa w Europie przed powstaniem Wersalu - zwiedzanie. Następnie udamy się do Sandomierza, miasta położonego na siedmiu wzgórzach. Podczas zwiedzania z przewodnikiem zobaczymy: Bramę Opatowską, Ratusz, Dom Długosza oraz przejdziemy Podziemną Trasą Turystyczną, która obejmuje 34 komory na różnych poziomach, ma 470 m długości i obejmuje historyczną oraz zabytkową część piwnic pod Rynkiem z okolicznymi ulicami. Czas wolny. Na pożegnanie z Sandomierzem przejedziemy do jednej z winnic na degustację wina. Następnie obiadokolacja i nocleg.
2 DZIEŃ Po śniadaniu przejazd do Kazimierza Dolnego, w którym podczas spaceru zobaczymy Basztę, kamienicę - Celejowską, Mikołaja i Krzysztofa Przybyłów, kościół farny i ruiny zamku. Wejdziemy na Górę Trzech Krzyży. Następnie meleksami wyruszamy w trasę z rynku głównego wzdłuż Wisły oglądając liczne Spichlerze, aż ul. Czerniawy dotrzemy na Cmentarz Żydowski. Krótki przystanek (ok. 5-10 min.) na podejście pod Macewy. Dalej kierujemy się do Wąwozu Korzeniowego, gdzie przewidziany jest spacer (około 20-25 min). Powrót do Rynku Głównego. Czas wolny. Powrót do Nowego Sącza ok. godz. 22:00.

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, usługę przewodnika, nocleg z obiadokolacją i śniadaniem w hotelu/pensjonacie **/***.
CENA NIE ZAWIERA:
biletów wstępu do: zamku w Ujeździe, podziemi w Sandomierzu, Zamku i Baszty w Kazimierzu, wejście na Górę Trzech Krzyży, przejazdu meleksem, degustacji wina, Systemu Tour Guide ok. 75 zł /os. dorosła, 50 zł dzieci do 18 r.ż., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o
ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz
www.maxim.pl

Cena: 330

Autor: Anna Piotrowicz

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 184421604

Wstecz

Ilość wyświetleń: 57
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (25 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.zakopane.pl