ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4467 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 56471 z dnia 2019-04-12 / OFERTA PRYWATNA

Opiekun/ka dla osoby starszej (SECAWO)

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 649
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: 23.04.2019
Miejscowość: Rheine
Opis oferty pracy: Pacjent, 176 cm, 80 kg, Pan porusza się ze wsparciem drugiej osoby przy balkoniku bądź na wózku inwalidzkim/elektrycznym/Sam wstaje z łóżka czy z wózka. Czasem jeździ z opiekunką na zakupy na wózku - nie pcha się go. Ma problemy z sercem, jest po wylewie. Pan ma lekkie problemy z komunikacją i orientacją - stwierdzono początkową demencję.
Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz podczas mycia. Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, balkonik, wózek inwalidzki, winda przy schodach. Noce zazwyczaj przesypia. Jeśli potrzebowałby w nocy pomocy w dojściu do toalety, zadzwoni przez baby phone.
Pan używa pielucho majtek. Korzysta również z toalety. Sam je, trzeba mu jedzenie pokroić. Jest osobą spokojną i często w dobrym nastroju. Jest bardzo rozmowny, nie jest wybredny. Dziękuje za wszystko, jest wdzięczny.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pacjent mieszka w domu jednorodzinnym na dole, na górze mieszka syn
/ bardzo miła osoba/. Dom znajduje się na obrzeżach miasta. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 minut na pieszo/ Rewe/. Duże zakupy robi się z synem. Kupuje się wszystko co jest potrzebne. Pieniędzy nie brakuje. Do dyspozycji pokój z internetem i tv , łazienka wspólna. Pokój pacjenta jest przechodni- do kuchni, Rodzina jest bardzo w porządku, wyczulona na potrzeby opiekunki.

Obowiązki Opiekuna: Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie się oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.
Wymagania: Opiekunka powinna znać język niemiecki w stopniu Średnio-zaawansowanym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Cena: 5500

Autor: Grzegorz

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 717384050

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 17
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.zakopane.pl