ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5139 / Ogłoszenia oczekujące: 639
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Budowlane, Remonty

Nr ogłoszenia 56614 z dnia 2020-04-16 / OFERTA OD FIRMY

Posadzki żywiczne przemysłowe, artystyczne, jednokolorowe

Oferujemy Państwu wykonawstwo posadzek żywicznych przemysłowych, dekoracyjnych metalicznych oraz jednobarwnych w dowolnym kolorze z palety RAL.

Posadzki, które wykonujemy znajdują szereg zastosowań w budownictwie i coraz szybciej wypierają dotychczas stosowane okładziny podłogowe takie jak płytki ceramiczne, panele podłogowe, wykładziny. Dają możliwość zastosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Żywice na których pracujemy sprowadzamy ze Stanów Zjednoczonych, w przeciwieństwie do żywic europejskich są odporne na promieniowanie UV, posiadają w swoim składzie 100% ciał stałych oraz nie posiadają w składzie lotnych związków organicznych , co za tym idzie są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Oferujemy posadzki:

---Przemysłowe z zasypem z piasku kwarcowego barwionego lub kolorowych płatków ( bardzo duża kolorystyka) do zastosowania głównie w garażach, kotłowniach, piwnicach, pralniach oraz na powierzchniach magazynowych. Możliwość zastosowania dodatkowej ochrony na powierzchniach narażonych na wzmożony ruch dodatkowej warstwy lakieru z korundem.

--Dekoracyjne metaliczne lub jednokolorowe przeznaczone głównie do zastosowań mieszkalnych i handlowych, gdzie wymagana jest trwała, żywotna, a jednocześnie estetycznie unikalna i niestandardowa podłoga. Posadzki posiadają unikalny design, pozwalają na praktycznie nieograniczone kolory i kombinacje. Możliwe wykończenie w połysku, macie lub satynie.

Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe wykonania. Zachęcam do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Autor: Marek ECS

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 143
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Budowlane, Remonty


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl