ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5145 / Ogłoszenia oczekujące: 1007
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 58345 z dnia 2019-08-07 / OFERTA OD FIRMY

Oferta pret między szczególności

Witam, Pan & Pani
Szczególnie Szwajcaria, Rumunia, Włochy, Hiszpania, Belgia lub francuskim oferuję pożyczki od € 500 do € 10000000 dla tych, którzy mogą spłacić z odsetkami w wysokości 2% dla wszystkich zainteresowanych napisz do mnie, niepoważny człowiek (Afryka) abtener
Jesteśmy osobami, które oferują pożyczki między serieux prywatnych osób, które potrzebują dla małych przedsiębiorstw, inwestycje osobiste tylko dla
2% do 5% w zależności od kwoty żądania, aby dać rate.Wykonujemy lokalnych pożyczek i międzynarodowych pożyczek do
ludzie na całym świecie.dajemy pożyczki, które płacisz są minimalne.nasza organizacja nie
bank, i nie wymagają wiele dokumentów, ale z kolejnych notarialnie poświadczonego uznania długu nie twój notariusz lub adwokat.
sprawiedliwy i uczciwy i solidny. skontaktuj się z nami i daj nam znać, ile pieniędzy chcesz pożyczyć.jesteśmy gotowi, aby spełnić
nasi kandydaci w ciągu 72 godzin po otrzymaniu zapytania formulé.si jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną przez e-mail:

Cena: 5000

Autor: brigitte

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: +33644696164
  • tel. komorkowy: +33644696164

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 76
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl