ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4790 / Ogłoszenia oczekujące: 763
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59641 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

WŁOCHY WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

TERMIN : 02.08 - 08.08.2020, 7 dni

Cena : 1 460 zł

Rimini - Asyż - Tivoli - Rzym - Watykan

1/2 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 17:00 (z Brzeska o 16:00, z Krynicy Zdrój o 16:40). Przejazd nocny w kierunku Włoch. Przyjazd do hotelu w Rimini, zakwaterowanie, czas wolny na plażowanie i wypoczynek po podróży. Nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wizyta w Asyżu - mieście św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki S. Maria Degli Angeli z Kaplicą Porcjunkuli – miejsca będącego kolebką zakonu franciszkańskiego, a także miejsca śmierci świętego. Wizyta w Bazylice św. Franciszka, gdzie nawiedzimy grób Świętego oraz będziemy podziwiać m. in. cykl 28 fresków mistrza Giotto. Kolejno spacer przez centrum miasta, na koniec którego zwiedzimy Kościół św. Klary. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie i posiłek. Następnie przejazd w okolice Rzymu na nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Tivoli. Spacer po miasteczku połączony z czasem wolnym . Powrót do hotelu. Wieczorek włoski. Nocleg.

5 DZIEŃ Śniadanie, przejazd do Watykanu. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra z grobem Św. Jana Pawła II. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie miasta: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Kolosseum, Forum Romanum, Kapitol. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie. Przejazd do hotelu, nocleg.

6 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Rzymu. Spacer po najpiękniejszych placach Wiecznego Miasta. Zobaczymy: barokowy Piazza Navona z fontanną Quattro Fiume, Piazza Rotonda z Panteonem - antyczną świątynię wszystkich bogów, mieszczącą grób Rafaela. Przejście na Piazza di Trevi - małego placu z monumentalną fontanną di Trevi. Spacer kończy się przy słynnych Schodach Hiszpańskich. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.

7 DZIEŃ Powrót w późnych godzinach popołudniowych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota - przewodnika, 4 noclegi, 4 śniadania.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, komunikacji miejskiej oraz lokalnych przewodników, system Tour Guide ok. 60 Euro/os. dorosła, 50 Euro/dziecko z ważną legitymacją szkolną, TFG – 10 zł/os., wieczorek włoski ok. 30 Euro/os., 4 obiadokolacje 50 Euro/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 1 460 zł

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184422604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 125
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl