ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4790 / Ogłoszenia oczekujące: 763
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59644 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

GRECJA I MACEDONIA

TERMIN : 10.11 - 15.11.2020, 6 dni

Cena : 1 290 zł

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 04:00 (z Brzeska o 03:00, z Krynicy Zdrój o 03:30). Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry do Serbii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd przez Macedonię – po drodze zwiedzanie Skopie – stolica Macedonii - Plac Makedonija, Kamienny Most, twierdza Kale, cerkiew św. Spasa, meczet Mustafy Paszy, Stara Carsija. Przejazd do Grecji na obiadokolacje i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Salonik, miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie miasta Biała Wieża, Łuk Triumfalny, Rotunda, Bazylika Św. Dymitriusza, stare mury górnego miasta. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie wiszących klasztorów Prawosławnych w Meteora to jedna z najpiękniejszych atrakcji turystycznych na świecie. Wizyta w pracowni pisania ikon bizantyjskich. Obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ Śniadanie, wycieczka wokół Olimpu. Zwiedzanie starożytnego Dionu, położonego u stóp Olimpu i poświęconego Zeusowi Olimpijskiemu. Wyjazd w drogę powrotną.

6 DZIEŃ Powrót w godzinach popołudniowych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, opiekę przedstawiciela biura, ubezpieczenie NNW i KL, 4 noclegi – hotel **, 4 śniadania i 4 obiadokolacje.CENA NIE ZAWIERA: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os., bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy, podatek turystyczny oraz opłaty lokalne ok. 40 Euro/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości

Cena: 1 290

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 115
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl