ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4775 / Ogłoszenia oczekujące: 763
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59648 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

GRECJA - ATENY Z POŁUDNIOWYM PELOPONEZEM

TERMIN : 20.08 - 23.08.2020, 4 dni

Cena : 299 €

1 DZIEŃ Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Aten*, transfer z lotniska do hotelu, , zakwaterowanie w hotelu 3* w centrum Aten, obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie, przejazd na Peloponez, Kalamata – Olympia, m.in. zwiedzanie Kościoła Ypapendis, Monastyru Mnichów, Olympia, Kala Nera, turystyczne Zacharo, czas wolny na plaży lub spacer po miasteczku. Przejazd na nocleg i obiadokolację w Olympi.

3 DZIEŃ Śniadanie, zwiedzanie Muzeum Archeologicznego w Olympi oraz min. zwiedzanie miejsca w którym odbyła się pierwsza antyczna olimpiada. Jest ona jedną z największych i najpiękniejszych zabytkowych miejsc w Grecji. Zachwyt wzbudza już sama lokalizacja: w żyznej dolinie, pełnej dzikich oliwek i platanów, rozpostartej między bliźniaczymi rzekami Alfios i Kladios, przejazd do Pirgos, pobyt na plaży Kourouta lub spacer po miasteczku, dalszy przejazd w drogę powrotną do Aten na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie Aten i jej zabytków min. Akropol ze świątynią Nike, Panteonem i teatrem Dionizosa, dalej Plac Sintagma, zmiana warty pod Parlamentem, zwiedzanie Stadionu Olimpijskiego, znanego również jako Stadion Panateński lub Kalimarmaro, czas wolny na Monastyraki. Transfer na lotnisko, odprawa. Lot powrotny do Polski*.CENA ZAWIERA: transport autokarem na terenie Grecji (transfery + objazd), 3 noclegi w hotelu 3* ze śniadaniem i obiadokolacją, przewodnik w Atenach, opieka przedstawiciela biura, ubezpieczenie NNW i KL .

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Acropol, Arxea Olimpia, Pirgo Kalamatas), opłaty lokalne ok. 55 Euro/os., biletów na przelot samolotem z bagażem podręcznym do 10 kg/os. – cena w zależności od daty zakupu i aktualnych cen - około 500 zł/os. transferów na lotnisko w Polsce, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 15 zł/os.

Cena: 1 285

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 123
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl