ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4790 / Ogłoszenia oczekujące: 763
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59651 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

HOLANDIA KRAJ WIATRAKÓW

TERMIN : 31.05 - 03.06.2020, 4 dni

Cena : 1 265 zł

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 04:00 (z Brzeska o 05:00, z Krynicy Zdrój o 03:15). Przejazd przez Polskę do Niemiec – Magdeburga. Ok. Godz. 17:00 przyjazd. Spacer po mieście z przewodnikiem: Rynek miasta, Katedrę, Dom Hundertwasser Haus. Czas wolny na obiadokolację. Przejazd na nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Hagi, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta, w którym znajduje się siedziba holenderskiego parlamentu, rządu i Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Spacer po Starym Mieście: Pałac Pokoju, Pałac Królewski, Binnenhof - budynki Parlamentu, kościół św. Jakuba, Madurodam - muzeum będące największym na świecie zbiorem miniaturowych budowli. Pobyt nad Morzem Północnym w Scheveningen, spacer nadmorską promenadą. Przejazd do na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, przejazd do skansenu Zaanse Schans ulokowanego na obrzeżach Amsterdamu, nad rzeką Zaan. Zobaczymy tu wiatraki przeniesione z całej Holandii, domy, warsztaty, a nawet sklepy, w których ciągle tętni życie. Można tu kupić wszelkiego rodzaju holenderskie pamiątki, przysmaki oraz zjeść w jednej z kilku restauracji. Następnie przejazd do Amsterdamu i wizyta w szlifierni diamentów, rejs po kanałach Amsterdamu. Spacer po mieście: targ kwiatowy, wieża mennicy, plac Dam z Pałacem Królewskim, kościołem Nowym i pomnikiem narodowym. Obiad w chińskiej restauracji (płatny dodatkowo ok. 20 EUR), następnie czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Rotterdamu - spacer po mieście, podczas którego zobaczymy m.in. zabytkowy ratusz, kościół św. Wawrzyńca, nową halę targową, wjazd na wieżę Euromast - wieża przypominająca maszt statku o wysokości 185 m. Na jego szczycie znajduje się taras widokowy oraz restauracje. Czas wolny na spacer, kawę, zakup pamiątek. Następnie przejazd do Kinderdijk – miasteczka w którym znajduje się największy kompleks zabytkowych wiatraków. Wyjazd z Holandii ok. godz. 13:00. Przejazd przez Niemcy do Polski. Powrót w godzinach nocnych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, 3 noclegi, 3 śniadania, 1 obiadokolacja, opieka pilota i przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu ok. 35 Euro/os., kolacji w Magdeburgu ok. 15 Euro/os., obiad w Amsterdamie ok. 20 Euro/os., Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 1 265

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 125
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl