ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4775 / Ogłoszenia oczekujące: 763
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59659 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

SERBIA OKO BAŁKANÓW

TERMIN : 29.04 - 03.05.2020, 5 dn

Cena : 950 zł

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 21:00 . Przejazd nocny do Belgradu.2 DZIEŃ Zwiedzanie stolicy Serbii : spacer po parku utworzonym na terenie twierdzy Kalemegdan oraz czas wolny na deptaku, reprezentacyjnej ulicy Kneza Mihajla. Przejazd do Smedereva i zwiedzanie największej twierdzy średniowiecznej na Bałkanach. Przejazd nad Srebne Jezioro i na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ Po śniadaniu udamy się do średniowiecznej twierdzy Golubac, która znajduje się przy wejściu do Parku Narodowego Djerdap. Miejsce to jest szczególnie ważne dla Polaków, gdyż właśnie tutaj zginął nasz najsłynniejszy rycerz - Zawisza Czarny. Rejs statkiem po Dunaju w Żelaznych Wrotach. Zobaczymy największą skalną rzeźbę w Europie - legendarnego wodza Daków, Decebala oraz Tablicę Trajana, upamiętniającą budowę drogi w przełomie Dunaju w II w n.e. Przejazd na degustację serbskich przysmaków w eko-wiosce Kapetan Miśin Breg z panoramą na wody Dunaju. Przejazd na nocleg i obiadokolację.

4 DZIEŃ śniadanie po którym udamy się w drogę powrotną – w drodze powrotnej zatrzymamy się w Nowym Sadzie - stolicy autonomicznego okręgu Wojwodina. Przejazd do Karłowic (Sremski Karlovci), spacer po barokowym centrum miasta - Pałac Patriarchy, cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontanna "Cztery Lwy" oraz Kościół Pokoju - miejsce podpisania Pokoju Karłowickiego, który zmienił mapę tej części Europy. Powrót do Nowego Sącza w późnych godzinach nocnych.

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne, systemu Tour Guide-obligatoryjnie - około 40 Euro/os., Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os. oraz innych wydatków osobistych, dodatkowo płatna opłata klimatyczna ok. 1 Euro/dzień/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 950

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 194421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 136
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl