ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4775 / Ogłoszenia oczekujące: 763
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59662 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

RUMUNIA TRANSYLWANIA

TERMIN : 10.10 - 13.10.2020, 4 dni

Cena : 870 zł

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz 20:00 (z Brzeska o 19:00, z Krynicy Zdrój o 20:30). Nocny przejazd przez Republikę Słowacji.

2 DZIEŃ Przyjazd na teren Rumunii - poranna toaleta, po której udajemy się w kierunku miasta Alba Julia. Zatrzymujemy się tutaj na zwiedzanie kompleksu twierdzy Alba Carolina, katedry św. Michała Archanioła, w której zobaczymy grób władcy węgierskiego Jana Hunyadiego i królowej Węgier Izabeli Jagiellonki. Kolejnym punktem na trasie będzie Sybin i spacer po jego Starym Mieście: kościół o.o. Jezuitów, ewangelicki kościół parafialny, Most Kłamców, fasada pałacu Brukenthal, wieża ratuszowa, cerkiew metropolitalna – najważniejsze zabytki miasta. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Fagras, gdzie zobaczymy zamek z zewnątrz. Następnie udamy się do Bran. Zwiedzanie legendarnego zamku związanego z Drakulą. Na zakończenie dnia Braszov – spacer po Starym Mieście podczas, którego zobaczymy: Ratusz, sukiennice, Czarny Kościół, pomnik Johanesa Honterusa, synagogę, brama Schei. Obiadoklacja i nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Sighisoary ze średniowiecznym Starym Miastem – porównywanym z Norymbergą. Tutaj znajduje się dom, w którym urodził się słynny Vlad Tepes (Dracula). Urokliwe średniowieczne uliczki prowadzą nas do kościoła na wzgórzu, Domu pod Jeleniem, Domu Wneckiego ale to tylko niektóre atrakcje tego uroczego miasteczka. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót około godziny 23:00.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, usługi pilota – przewodnika, 2 noclegi, 2 śniadania.CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz system Tour-Guide ok. 90 zł/os., 2 obiadkolacje ok. 60 zł/os. dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 870

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 127
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl