ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4790 / Ogłoszenia oczekujące: 763
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59674 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

ZAKOPANE KWITNĄCE KROKUSY

TERMIN : 04.04 - 05.04.2020, 2 dni
Cena : 195 zł
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 05:00 (z Brzeska o 04:00, z Krynicy Zdrój o 04:30), przejazd do Zakopanego, a dokładnie do miejscowości Chochołów, gdzie z Siwej Polany zielonym szlakiem wyruszymy w pieszą wędrówkę do Doliny Chochołowskiej - najdłuższej, największej i najdalej na zachód wysuniętej doliny leżącej w obrębie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Podczas tej wędrówki na Polanie Chochołowskiej w czasie wolnym będziemy podziwiać fioletowy dywan powstały z krokusów, które kwitną tylko na wiosnę i są jednym z symboli Doliny Chochołowskiej. Zejście z Polany i przejazd do centrum Zakopanego. Spacer po Krupówkach, czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd w stronę ulicy Strążyskiej. Przejście pod bramę TPN, skąd udamy się w pieszą wędrówkę do Doliny Strążyskiej, którą od południa ogranicza masyw Giewontu, idąc czerwonym szlakiem wiodącym dnem doliny, wśród drzew. Około 0,5 km od wejścia znajduje się podłużna Polana Młyńska, za którą na skale po lewej stronie drogi, widnieje zawieszona kilka metrów nad ziemią drewniana kapliczka z wizerunkiem Maryi z Dzieciątkiem. Nieco dalej zza drzew wyłaniają się Kominy Strążyskie. Kolejnym ciekawym miejscem na trasie jest Skała Edwarda Jedlinka, w którą w 1897 roku, z inicjatywy Henryka Sienkiewicza, wmurowano tablicę pamiątkową. Za polaną udamy się na prawo ścieżką prowadzącą do wodospadu Siklawica. Wracamy Doliną Strążyską do parkingu. Następnie zatrzymamy się pod Wielką Krokwią. Powrót w godzianch wieczornych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego, 1 nocleg, 1 obiadokolacje, 1 śniadanie.CENA NIE ZAWIERA: dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 195

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 142
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl