ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4775 / Ogłoszenia oczekujące: 763
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59678 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

BERLIN I POCZDAM

TERMIN : 02.05 - 03.05.2020, 2 dni

Cena : 590 zł

1/2 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 22:00 (z Brzeska o 23;00, z Krynicy Zdrój o 21:30). Nocny przejazd do Berlina. Zwiedzanie zaczniemy od spaceru słynną Aleją Unter den Linden, Katedra (z zewnątrz) Gendarmenmarkt plac z dwiema katedrami, Uniwersytet Humboldta, Brama Brandenburska, Reichstag, Plac Republiki, Checkpoint Charlie, Mur Berliński, nowoczesny Plac Poczdamski, Alexanderplatz i wjazd na Wieżę Telewizyjną. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie oraz zakup pamiątek. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Berlina Zachodniego: Ku’damm, Kaiser – Wilhelm - Gedächtniskirche – zwanym popularnie Kościołem Pamięci, sławny Dworzec Zoo z książki Kai Hermann oraz Horsta Rieck, sławny dom towarowy KaDeWe. Następnie udamy się do Poczdamu, miasta wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO. Spacer po ogrodach kompleksu pałacowo-ogrodowego Sanssouci. Przejazd do Pałącu Cecilienhof, gdzie odbyła się Konferencja Poczdamska, zwiedzanie wnętrz. Powrót w późnych godzinach nocnych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, nocleg ze śniadaniem, opiekę pilota-przewodnika.CENA NIE ZAWIERA: biletów wstepu na Wieżę Telewizyjną i do pałacu Cecilienhof, system Tour-Guide ok. 40 Euro/os., obiadokolacja ok. 15 Euro/os., dopłąty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 590

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 137
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl