ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4787 / Ogłoszenia oczekujące: 1165
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59682 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

ZAKARPACIE UŻHOROD I MUKACZEWO

TERMIN : 18.04 - 19.04.2020, 2 dni
Cena : 330 zł
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godzinie 05:00 (z Brzeska o 04:00, z Krynicy Zdrój o 05:45). Przyjazd na Ukrainę, do stolicy Zakarpacia - Użhorodu, zwiedzanie zamku Użhorodzkiego, greko-katolickiego Soboru pw. Podwyższenia Krzyża, spacer po mieście po głównym deptaku miasta - ulice Korso. Degustacja Win Zakarpackich (7 win). Czas wolny na indywidualne zwiedzanie oraz zakupy pamiątek i lokalnych przysmaków. Czas wolny na posiłek. Zakwaterowanie w hotelu, gdzie mamy możliwość bezpłatnie skorzystać z NightClubu i dyskoteki.

OPCJA KĄPIELI W CZANACH Dla chętnych przejazd do miejscowości (ok. 50 km od miejsca zakwaterowania), gdzie będziemy mogli skorzystać z unikalnej procedury kąpieli w czanach. Czan – żeliwna wanna, położona w altanie na brzegu rzeki z pięknym górskim krajobrazem. Wypełnia go źródlana woda z karpackimi ziołami, olejami aromatycznymi, podgrzewana jest paleniskiem opalanym drewnem do około 40 stopni, niekiedy nawet więcej. Gdy robi się przesadnie gorąco, wskakujemy do zimnego potoku tuż obok, bierzemy łyk piwa, wskakujemy do gorącej wody. Dzięki takim kąpielom można odzyskać utraconą ruchomość, uśmierzyć ból stawów, wyleczyć różne choroby układu mięśniowo-szkieletowego, zaleczyć stare rany.

2 DZIEŃ Śniadanie. Zwiedzanie Monastyru, degustacja lokalnych serów z możliwością zakupu tutejszych specjałów: serów, papryczki, oliwek, migdałów. Przejazd do miejscowości Mukaczewo - zwiedzanie zamku Pałanka na Górze Zamkowej, 60 m nad doliną Latarycy - dziedziniec, bastiony, mosty zwodzone. Następnie spacer w centrum miasta, zobaczymy m.in. Ratusz, pałac Rakoci, kościół św. Marcina. Czas wolny. Przejazd w stronę granicy. Powrót w godzinach nocnych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, 1 nocleg w hotelu **** ze śniadaniem, realizacje programu.CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, degustacji win, opłaty lokalnych przewodników ok. 60 zł/os. opłat dodatkowych w hotelu oraz wyjazdu na kąpiele w czanach ok. 25 zł/os., obiadokolacja ok. 25 zł/os. dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

!!! Paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty wyjazdu z Ukrainy !!!

Cena: 330

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 154
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl