ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4787 / Ogłoszenia oczekujące: 1165
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 59706 z dnia 2019-10-15 / OFERTA PRYWATNA

BUDAPESZT I EGER

TERMIN : 07.03 - 08.03.2020, 2 dni

Cena : 450 zł

Dane kontaktowe : Biuro Pośrednictwa Usług "MAXIM" Sp. z o.o., Sobieskiego 1a, Nowy Sącz33-300, maxim.pl
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 02:30 (z Brzeska o 01:30, z Krynicy Zdrój o 03:15). W godzinach południowych przyjazd do Budapesztu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, podczas którego zobaczymy: Plac Bohaterów i Zamek Vajdahunyad, Bazylika św. Stefana, Parlament, Most Łańcuchowy, Pałac Królewski, Kościół Macieja, Baszty Rybackie. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Czas na krótki odpoczynek. Przejazd na wieczorny rejs statkiem po Dunaju z lampką wina w romantycznej atmosferze budapesztańskiej nocy, w otoczeniu klimatycznych świateł. Nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wjazd na Górę Gellerta, z której roztacza się piękny widok na Budapeszt. Przerwa na zakupy w Centralnej Hali Targowej. Przejazd do Egeru – zwiedzanie miasteczka, w którym zobaczymy m.in. Stare Miasto wraz z placem Dobo oraz ruiny zamku. Przejazd do Doliny Pięknej Pani. Degustacja wina w jednej z piwniczek skalnych. Czas na obiad we własnym zakresie. Powrót w późnych godzinach wieczornych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, 1 nocleg w hotelu, 1 śniadanie, 1 obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW.CENA NIE ZAWIERA: koszty programowe: rejs statkiem po Dunaju, usługa przewodnika lokalnego w Budapeszcie, opłaty lokalne oraz parkingowe, degustację wina w Egerze – 20 Euro/os., Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 10zł/os. dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 450

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 136
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (49 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl