ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5068 / Ogłoszenia oczekujące: 516
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca - sprzedaż produktów

Nr ogłoszenia 70411 z dnia 2020-02-20 / OFERTA PRYWATNA

Praca dodatkowa - sprzedaż kuponów sportowych STS

Praca od zaraz! Firma bukmacherska przyjmie do pracy na stanowisko: Młodszy specjalista ds. obsługi klienta.

Miejsce pracy: Zakopane

Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, komunikatywną i szukasz dodatkowej pracy - czekamy na Ciebie!

Praca w systemie 2 dni pracy 2 dni wolne (również w weekendy).

Zadania:
• Przedstawianie oferty oraz informowanie o aktualnych akcjach promocyjnych
• Aktualizowanie kursów oraz wyników zdarzeń sportowych
• Przyjmowanie zakładów i wypłaty nagród
• Obsługa komputera i terminala płatniczego

Zapraszamy do wysłania CV!


Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach dalszych rekrutacji dodaj także klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku)."Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie objętym niniejszą zgodą jest Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., adres: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 802 - pokaż numer telefonu - 9. Przesyłając do nas swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo do żądania

od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy skontaktować się z Administratorem lub Inspektorem Ochrony Danych Osobowych wiadomością email na adres email (IOD(at)sts.pl). Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na aplikowane stanowisko. Decyzje związane z Twoimi danymi osobowymi nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, a Twoje dane osobowe nie będą profilowane.

Dziękujemy za przesłanie swojej aplikacji.

Autor: STS

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 504788897

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 76
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca - sprzedaż produktów


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl