ogloszenia.zakopane.pl
Zakopiański serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4546 / Ogłoszenia oczekujące: 163
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 85411 z dnia 2020-11-16 / OFERTA OD FIRMY

Błyskawiczne pożyczki pozabankowe do 60.000 zł na 60 miesięc

Masz poważny wydatek i brakuje Ci gotówki, a banki odrzucają Twoje wnioski o kredyty, bo masz złą wiarygodność kredytową w BIK, masz niespłacone kredyty?

Nie ma sprawy - możesz pożyczyć nawet do 60000 zł na 60 miesięcy bez dokumentowania dochodów na oświadczenie, bez kłopotliwych pytań oraz bez niekoniecznych formalności, w 100% online, bez wychodzenia z domu.

Na FinansoweABC znajdziesz błyskawiczną pożyczkę akuratną do potrzeb i możliwości i prosto weźmiesz pożyczkę ze spłatą w ratach miesięcznych z firmy pożyczkowej na dowolny cel, dzięki której pokryjesz Swoje plany lub marzenia.

Czego możesz spodziewać się?

- znaczną kwotę pożyczki od 200 zł przez 15 000 zł nawet do 60.000 zł,
- czas kredytowania od 1 miesiąca do 60 miesięcy,
- o pożyczkę może ubiegać się każdy, kto skończył 18 lat,
- proces 100% przez internet - pożyczka bez wychodzenia z mieszkania,
- klarowne i proste zasady,
- spłata w miesięcznych ratach,
- pożyczki oferowane są dla osób fizycznych, uczniów i studentów, prowadzących działalność, rolników, emerytów i rencistów,
- minimum formalności,
- błyskawiczna decyzja,
- błyskawiczny przelew na Twoje konto.

Sprawdź porównanie pozabankowych pożyczek na raty na http://www.finansoweabc.com.pl/porownanie-pozabank owych-pozyczek-na-raty/

Autor: Paweł

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 185
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.zakopane.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (11 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.zakopane.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.zakopane.pl