Ogłoszenia drobne Zakopane Ogłoszenia drobne Zakopane
www.ogloszenia.zakopane.pl

Lider poszukiwany!

Opis stanowiska: - Sprawdzanie jakości rozmów osoby na stanowisku Ekspert klienta. - Komunikacja z Ekspertami klienta. - Zwiększanie ich skuteczności sprzedaży. - Praca na arkuszach - ocenianie każdej rozmowy według wewnętrznych parametrów. Wymagania: - Otwartość na nowe kontakty. - Pozytywne nastawienie. - Zaangażowanie. - Komunikatywność. Oferujemy: - Udział w ekskluzywnym projekcie premium na wyłączność GCH. - Profesjonalne szkolenie online sprzedażowo-produktowe z testem online i certyfikatem, który otrzymasz od nas ZA DARMO!!! - W 100% praca zdalna - możesz pracować z każdego miejsca na ziemi i przy tym dobrze zarobić oraz zdobyć ciekawe doświadczenie. - Szybkie wdrożenie do projektu i wsparcie Lidera na każdym etapie pracy. - WYSOKIE ZAROBKI! Zgłoszenia proszę wysyłać przez formularz: https://forms.gle/C6eXEezHQXKe9BsM6

Ogłoszenie nr 104713, z dnia: 2021-09-14

KONTAKT:

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.zakopane.pl/104713

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy