Ogłoszenia drobne Zakopane Ogłoszenia drobne Zakopane
www.ogloszenia.zakopane.pl

Komisjoner/ Pracownik magazynu (k/m) – Niemcy

Zakres obowiązków: • Pakowanie towarów i zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów • Transport towarów za pomocą paleciaka lub wózka widłowego • Sprawdzanie zapakowanych towarów pod kątem kompletności • Praca z systemem Pick by Voice • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości Wymagania: • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym • Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna • Rzetelność i odpowiedzialność • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem • Szybkość i efektywny sposób pracy Oferujemy: • Długoterminową pracę w nowoczesnym magazynie z zaawansowanym sprzętem • Atrakcyjne wynagrodzenie od 14,00 € brutto/h • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe • Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole • Komfortowe zakwaterowanie • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA Telefon: 504 581 042 Mail: as@cp-personal.com Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole KRAZ 11738

Ogłoszenie nr 116862, z dnia: 2023-12-22

KONTAKT:

ZDJĘCIA:

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.zakopane.pl/116862

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy